MyHero! laiškai. WhaAat? Kas čia? Apie ką čia? Nieko nesuprantu…

Gerai, trumpai! Kadangi žemiau esantis tekstas buvo skirtas tik MyHero! laiškų projekto prenumeratoriams, jie jau žinojo kelis svarbius žodžius: Insanity, intervalinės treniruotės, mityba, sąmoningumas, kūno svoris… Nežianu ar čia yra apie tave. Ar to ieškojai čia užklysdamas.

Jei visgi nori sužinoti kas yra MyHero! ir ką mes veikiame, siūlau perskaityti šį mano įrašą –Kiek? 15 355? Ką jūs ten darot?!

MyHero! laiškų ciklo turinys

 1. Įžanga. Kas yra MyHero! laiškų projektas / čia ir yra šis įrašas /
 2. Motyvacijos duobės / 2016-03-18 /
 3. Daiginti grikiai – superherojų maistas / 2016-03-25 /
 4. Dienos valgymai: kaip, su kuo, kada / 2016-04-03 /
 5. Vakar pradėjau sportuoti! Šiandien vos paeinu. O praėjo savaitė… Girdėta? Naujoko pradžiamokslis / 2016-04-10 /
 6. Pavasario vitaminai tavo pievoje / 2016-04-17 /
 7. Nauji įpročiai arba kaip išmokti skaityti /2016-04-21 /
 8. Gyvos bendruomenės pagrindai – iš kur ji atsiranda? / 2016-05-01 /
 9. Nesuplanuota / 2016-05-15 /
 10. Nesuplanuota / 2016-05-29 /
 11. Nesuplanuota / 2016-06-12 /
 12. Nesuplanuota / 2016-06-26 /

Bonusas!

 • MyHero! bendruomenės biblioteka – ką verta (per)skaityti / 2016-04-10 /
 • Skysčiai tavo dienoje. Kodėl verta išgerti beveik pusę kibiro vandens? / 2016-05-08 /

Įžanga

Dabar apie tai, kas parašyta žemiau. Čia laiško ištrauka skirta tiems patiems prenumeratoriams, kurių didžioji dauguma ko ne kasdien sportuoja su mumis, lieja prakaitą dėl savęs, auga. Tačiau, viskas ką surašiau yra ne visai apie sportą. Tai MyHero! laiškų projekto aprašymas. Laiškų, skirtų augimui, bet jau ne tik sporte. Viskas žemiau!

Apie ką visa tai?

Manau sutiksi, kad Offline gyvenime MyHero! dauguma pažįsta ar įsivaizduoja kaip didžiulę sporto bendruomenę. Išprotėjusių dėl sporto, aišku. Žinoma, džiugu, jog keletas jau girdėjo ir apie Atradimų Šeštadienius, ir Life is Life stovyklas, ir kaip Bakas eina į vienatvės žygius, ir kaip galima pasidaryti gyvenimo auditą, ir kaip Jordis nuvinguriavo krūvą kilometrų Šv. Jokūbo keliu, ir net kaip Rojaus daržas kuria išskirtinius batonėlius! Tačiau sportas bendrame MyHero! paveiksle visvien užima 80%, mityba 10%, na, ir sąmoningumas dar 10%.

Tad pagalvojome, o jei Online padaryti viską atvirkščiai ir daug daugiau dėmesio skirti vidiniam mūsų pasauliui ir jo augimui. Prie to prijungti ir pamąstymus bei patarimus apie mitybą, skanėstų gamybą ir net elementus iš bendruomenės gyvenimo. Be abejo, sportas ir mintys apie jį kažkur vis sušmėžuotų… Tačiau pagrindinis dėmesys – į vidų.

Why? Easy. Manau, kad mes jau pasiruošę.

Širdim tikiu, kad tiek tarp trenerių, tiek bendruomenėje yra tokių, kurie gali papasakoti kažką vertingo apie šiuos dalykus: apie vidinį augimą, apie sąmoningumą, apie šeimą, apie įpročius, apie laiko planavimą ir daug, daug daugiau. Why x 2? Nes čia yra žmonių, kurie tuo domisi, gyvena, tą praktikuoja.

Hmm, gal tam, kad kiek labiau suvienodintume požiūrį, dalinuosi keliomis mintimis iš trenerių fronto bei bendruomenės, kas mums yra sąmoningumas.

“Sąmoningumas man yra pokalbis su savimi.” – Ignas Bakėjus

“Tai susigyvenimas su savimi ir aplinka, tai – suvokimas, kad viskas priklauso tik nuo tavęs paties, pasitikėjimas.
Ir tikėjimas, pagarba aplinkai bei gebėjimas atskirti juoda ir balta.” 
– Vytautė

“Sąmoningumas man yra tikrasis gyvenimas. Tačiau, kad būčiau kuo arčiau jo, reikia nuolatos augti iš vidaus. “ – Tomas Pavlovas

“Sąmoningumas – lyg aukso gabalėlis, kurį atradau pati savyje ir kurio noriu, kad būtų daugiau, todėl aš vis gramdausi tą purvą, stereotipus, kuriuos prikaupiau ir atsinešiau į šį gyvenimą, ir vis ieškau, ieškau tos auksinės tyros šviesos savyje. Tai – pastovaus tobulėjimo kelias, kuris veda į tikrąją tiesą, į laimę, į Dievą…” – Aušra Stelmaszyk

*Gaila, bet į laišką tilpo tik dalis minčių apie mūsų požiūrį į sąmoningumą. Tad jei nori paklausyti (taip, yra audio formate), ką galvoja MyHero! pradininkas Ignas ar kaip tai svarbu trenerei Astai – spustelk čionais.

O kodėl MyHero! laiškai yra (tik) projektas?

Viskas gana paprasta. Gal mes ir pasiruošę, ir turime ką papasakoti, bet nežinome ar tu esi pasiruošęs klausytis. Ar kiti yra pasiruošę klausytis. Kad tai sužinotume – įgyvendinsime mažą projektą su konkrečia pradžiapabaigatikslu bei komanda.

Pradžia – kovo 18-20 d. su pirmuoju laišku.

Pabaiga – 8’tas laiškas. Jie keliaus kas dvi savaites.

Tikslas – sukviesti 102 žmonių grupę pirmajam laiškui (done), o po 8 laiškų komplekto padidinti bendruomenę 8 kartus bei pamatyti 818 skaitančių žmonių ratą.
8 * 102 = 816. Vadinasi, reikia trupučio daugiau nei 8 kartų…

Komanda – nors dailioji ranka greičiausiai būsiu aš, su manimi kartu sėdės Lilė, Aušra, Bakas, Alanas ir visi kiti, kas turės ką pasakyti.

*Ai, be to, jei iš bendruomenės atsirastų žmogus mėgstantis pakreipti kitų mintis gramatiškai, o gal ir logiškai korektiška kryptimi – būtų fan-tas-ti-ka.

Manau, kad šiam kartui tiek. Kovo 17-20 d. tave pasieks laiškas apie Motyvacijos duobes arba kaip po jų grįžti į savo ritmą.

Tik primenu, ką sakiau pradžioje – branduolys taip pat sprendžia kas laiškuose turi būti, apie ką jie turi būti ar tiesiog ką tau įdomu būtų sužinoti, išgirsti. Kad tai padarytum, tereikia spustelti Reply ir brūkštelti, ką galvoji. Jei kol kas minčių nėra, gali tiesiog man atrašyti ar toks formatas tau įdomus.

Ačiū, kad skaitei ir jei žinai, kam gali būti įdomu – persiųsk šį laišką arbą šią nuorodą prenumeratai.