My Heroe(s). Žmonės, kurie įkvepia.

Prieš kurį laiką gavau klausimą – kas yra mano herojus. Dabartinis arba vaikystės. Ir keista, bet kurį laiką neturėjau ką atsakyti. Kiek pamąstęs supratau, kad tokio tikrai neturiu. Tačiau mane žavi random žmonės, kurie veikia. Taip, tiesiog, kur paima ir daro! Vieni iš jų taip sukasi versle, kiti sporte, treti savo gyvenime. Žodžiu, skirtingi žmonės, skirtingos veiklos, skirtingos emocijos. Bet jie visi mane įkvepia. Ir dažniausiai, dėl įvairiausių smulkmenų.

Kadangi ne visus tuos žmones pažįstu asmeniškai, o tik kartas nuo karto, atsitiktinai pamatau jų darbus, nuotykius – neturiu ir progos padėkoti už motyvaciją, kurią gaunu. Tad nusprendžiau retkarčiais pasidalinti šių random herojų įkvėpimais, taip parodydamas, kad faina, jog tokių žmonių yra!

Važiuojam?

Pirmas. Arnoldas + 499

Čia žmogus iš reklamos pasaulio, kuris paleido Login konferenciją. Patinka man tiek reklama, tiek Login’as, tačiau bent 54 kartus labiau mane stebina jo pastarasis iššūkis, trukęs 100-tą dienų. Pavadinimo nebuvo, tad tebūnie – “į dieną bent po vieną (km)”! Štai ištrauka iš jo facebook įrašo:

Per 100 dienų nubėgau 499 km, taigi beveik po 5 km kasdien. Pasiekiau savo 1K, 5K ir pusmaratonio rekordus, o taip pat bėgau savo ilgiausią atstumą ever.
Beveik 50 dienų iš 100 būčiau iškeitęs į kitą veiklą (tiksliau jokios naudingos veiklos), tačiau visas dienas kažkaip įveikiau. Kartais tai būdavo tik vidurnaktį, dažniausiai vakare Vingio parke, nė karto ryte, teko prisiversti ir keliaujant Normandijoje, Londone, Amsterdame ir Latvijos pajūryje. Vieną dieną buvo baisi migrena, užmigau ir pabudau tik 1:30 ryto. IR BĖGAU. Ir buvo puiki naktis, ir labai gera bėgti. Užskaičiau, nors techniškai jau buvo kita diena. Užskaičiau ir dvi LOGIN dienas, kuomet bėgiojau beveik visą parą, nors neskaičiavau. Kad būtų sąžininga, bendrą dienų skaičių padidinau iki 103 dienų.

Maždaug 40-tą dieną pradėjo skaudėti kelio sąnarius ar tai raumenis (turbūt nėra labai sveika bėgioti kasdien be poilsio?), bet viskas praėjo kelias dienas sumažinus kilometrų skaičių iki minumumo ir pradėjus vartoti papildus bei vitaminus iš Maistas Sportui.

Taigi, 100 dienų disciplinos ir bėgimo! Pertraukų nėra ir nuovargis ne priežastis sustoti. Eina sau, čia gi beveik trečdalis metų… Nežinau, iš kur tokia valia, bet čia man yra awesome! Nykščiai į viršų ir A-Č-I-Ū!

Be to, norėjau jį pagirti bei sužinoti, iš kur čia tas 100 dienų ir kaip pradėti daryti. Va ką gavau.

Dariau “gyvenimo auditą” ir kažkurioje vietoje prie gyvenimo iššūkių prirašiau labai daug nerealių dalykų – nubėgti maratoną, bėgti 100 dienų iš eilės, nueiti 900 km Santiago kelią, nueiti PCT Amerikoje, skristi oro balionu ir pan. Ir po kurio laiko pradėjau daryti tuos savo užrašytus iššūkius. Tiesiog šaltu veidu suprantu, kad šiandien pradėsiu ir tiek.

Cool! Tai kas kitas? :)