My Heroe(s). Žmonės, kurie įkvepia. III

Na ką, trečiasis! Šį kartą verčiu visas kortas iš karto. Tomas Nemūra – savamokslis bėgikas, kuris lekia ne tik ilgais miško, bet ir reklamos takais kartu su savo agentūra – The Chocolate.

Beje, pastaroji dirba su Donut LAB – jei nori gero, rūgštaus vitamino C, prašau, žvilgtelk į jų social profilius. Va, vienas geresnių :))

image

Dabar grįžtam.

Nors gavosi taip, kad ir trečiasis žmogus yra pagal pirmųjų dviejų kurpalį: reklama + sportas. Šis dar turi ir trečią, labai svarbų elementą, dėl kurio atsidūrė čia. Tomas moka rašyti! Nors daugiausia pašnekovui gaunasi suregzti tik darbo skelbimus, bet jei paskaitysi nors vieną iš jų – ieškosi ir antro. Ok, pvz.:

image

Aš manau, kad retas kuris gali pasakyti tiek daug ir taip įdomiai parašęs tik 2-5 sakinius. Net klausiau jo, kada žada rašyti daugiau ir štai ką gavau:

Čia sunkiau nei atrodo – seniai ruošiuosi pradėt rašyt ir niekaip neprisiruošiu.

Tomas ir visi raktažodžiai apie jį yra kiek žemiau. Tuo įžanga baigta, tad galim eiti pirmyn – klausimai vs atsakymai.

image

Statistika

Ilgiausias nubėgtas atstumas?
31 km  42 km

Šių metų prasuktas kilometražas bėgant?
±850 km

Kada yra sunkiausia?
Atstumo prasme, manau, dar neatradau. Bendrai, motyvacijos prasme – kai susiplanuoji long run’ą bėgti su kažkuo, bet turi išbėgti vienas. Nuobodu like hell.

Kada nubėgsi maratoną?
Užsiregistravau rugsėjį Vilniaus maratonui, fingers crossed. Done 2015 / 09 / 13

Startas?

Bėgioti pradėjau prieš kokius 3 metus – reikėjo sporto, kuris būtų universalus sezono / reikiamos įrangos / buvimo vietos prasmėmis. Prasidėjo nuo 3-4 km, o baigėsi 3 mėnesiais po bent vieną pusės maratono longrun’ą į savaitę.

image

Reklama ir bėgimas – kas čia per duetas?

Bėgimas, so far, yra lengviausias būdas atsijungti nuo ofiso problemų. Nereikia jokios infrastruktūros, nesvarbu, koks oras, žiema ar vasara, nesvarbu, ar esi namie ar komandiruotėje – persirengi ir bėgi. Išsikratai galvą ir susidėlioji viską atgal į lentynas.

Kartais žmonės mokosi (ar bent jau nori tą daryti) ir kadangi tu pats statai verslą bei kuri darbo vietas – tau aktualu, kad jie mokytųsi – ką patartum?

Pradėti dirbti. ASAP. Tada ir mokymasis kitoks. Teorija lieka teorijai, reikia šokti į ledinį vandenį ir mokymasis, staiga, pasidaro labai kryptingas.

Esi sakęs, kad viena iš tavo pagrindinių yra veido išraiška “asshole resting face” – kaip jos išmokti, jei, kaip pats sakei, tu jos neturi natūraliai kaip kokio sindromo.

Čia labiau prakeiksmas, nei privalumas :)

People suffering from bitchy / asshole resting face have the tendency look hostile at rest

Tai reiškia, kad kiekviename žingsnyje tavęs klausinėja: “ko tu pyksti?”/ “kas atsitiko?”/ etc. Nepadeda, švelniai sakant, nei ofise, nei namie.

Jei tau būtų viskas dzin, ką darytum pirmiausia?

Pasiimčiau drone’ą, nuskrisčiau į Miuncheną, on demand išsinuomočiau BMW i8 ir išvažinėčiau visus 300 km spinduliu esančius kalnų perėjimus – Furka Pass, Susten Pass, San Bernardino Pass, Stelvio Pass, Albula Pass ir kitus. Vemtumėt nuo šito turinio kiekio mano FB ir Instagram.

Sošil agentūra ir juodas vs creative darbas – ko daugiau?

Social, kaip ir reklama apskritai, manau yra 80% analitikos ir 20% kūrybos. Jeigu remtis tokiais veikėjais kaip John Cleese ir kūryba priskirti analitiniam darbui – tada 100% analitika :)

Kaip žmogui su tavim susisiekti ir ką daryti,  jei norėtų kartu prabėgti kokią (tavo akimis) trumpą distanciją – 20 km.?

Dabar bėgimui pauzė. Manau, reikės bent kelių savaičių, kad po vakar maratono, kad vėl pajusčiau norą bėgti. Susisiekti su manimi galima FB, bet kadangi, bėgimas keliese, visų pirma, yra bendravimas, reikia tiesiog turėti apie ką kalbėti. 20km nėra tiesiog prasibėgimas, jeigu jau bėgi 20km, greičiausiai, kad sportuoji pastoviai, tokiu atveju, vytis gali tekti man 😀

Tai tiek su ir apie Tomą. Bet ne apie žmones, kurie rašo. Iš šios kategorijos turiu numatęs va ką:

  • mano akimis jis yra istorijų karalius (labai panašiai skamba anekdotų karalius, o tai jau nieko gero) ir įdomiausiai pasakoja tikras istorijas ant lietuviško svieto – Liudvikas Andriulis
  • kabinančių eilučių dama – Justina Čėsnaitė
  • mama, kuri supranta kavą – Viktorija Povilienė