Ko išmokau šiandien?

Klausiau The Fizzle Show podcast’o (ep. 99. 2 Experts Share Exactly How to Use a Productivity Journal) apie produktyvumas ir daily review a.k.a dienos apžvalgas. Prieš metus ar du aš tai dariau net keletą mėnesių day by day. Esmė buvo paprasta – dienos pabaigoje laisva forma užsirašydavau pagrindinius tos dienos įvykius ir darbus. Lengva, aišku ir 1-3 minutės. Tačiau per tuos keletą mėnesių (ir gal šiaip retai) nežinau ar paklausiau savęs – “O ką aš išmokau? Ką naujo, seno išmokau šiandien, rodos, eilinėje, paprastoje dienoje?“. Apžvelgti yra viena, mokytis ar suvokti ko mokaisi kas dien ir kur link formuoji save – yra kita

Manau, kad čia daug vertingesnis klausimas, kuris priverstų galvoje esančius pusrutulius ne tik suktis, bet ir lakstyti kapstantis po dienos smulkmenas, kabliukus. Ir čia net nereikia ieškoti sliekų, surask bent vieną dalyką, kurį šiandien išmokai, sužinojai ir to bus gana.

Beje, vakarykštė pamoka, kurią pasikartojau – žmonės nelabai nuspėjami, nebent jiems skiri laiko ir su jais kalbiesi, išklausai.