Ką gali padaryti labai (labai) maži, bet tikslingi pokyčiai?

Prieš savaitę baigiau eksperimentą su juokingu pavadinimu ir itin paprasta idėja – perskaityti bent 1 puslapį ryte ir vakare. Jokių papildomų taisyklių apie puslapio dydį ar žodžių skaičių. Simple? Tikrai taip, paprastumas ir pokyčiai man labai dera!

4 savaites laikiausi šios taisyklės – bent puslapis ryte, bent puslapis vakare, diena iš dienos. Po jų turėjau turėti ±60 puslapių. Kadangi keletą vakarų lova pasirodė daug patrauklesnė, šis skaičius galėjo kisti nuo planuotu. Aišku, taip ir atsitiko, nes kai suskaičiavau paskutinį vakarą puslapius, jų buvo 337! Cha, penkis kart daugiau! Kaip tau tai? Še tau, kad nori… Bent vienas puslapis per dieną ir per 4 savaites suvalgiau beveik visą Gimę Bėgti / C. McDougall / knygą, kurią, beje, rekomenduoju.

Kadangi tiek šį, tiek kitus eksperimentus aprašysiu vėliau, čia norėjau tik pamąstyti. Susidėlioti mintis ką galima nuveikti, kai iš savęs nereikalauji per daug, o tiesiog mažos, gal net nereikšmingos smulkmenėlės, kuriai, rodos, neprireiks net didelių pastangų ar laiko. M? Nujaučiu, kad galima padaryti daug…

Žodžiu, itin maži pokyčiai, puslapis per dieną ir knyga per mėnesį – fair enough for me!