Aš juos stebiu, skaitau.

Am, kad jau lietuvaičių blogerių savireklamos savaitė ir Viktorijos bloge radau vieną pažįstamą pavadinimą (136inc.) – dalinuosi ir aš kukliu sąrašu. Kukliu, nes 12-kos lietuviškų blogų, kuriuos sekčiau nuolatos ar retkarčiais, neturiu. Tad sąrašą sudarysiu iš kelių dalių: lietuviški blogai, užsienietiški (man įdomūs) blogai ir keletas žmonių, kurie komunikuoja įvairiomis formomis.

Lietuviškų blogų TOP 10

 1. commonsense.lt – greičiausiai visi apie jį žino, tad pasakot kas čia yra, nelabai verta
 2. dansu.lt – mano profesija ir dalis gyvenimo sukasi apie komunikaciją, reklamą, tad čia būna gerų dalykų. Taip pat yra papildomų blogų iš agentūrų žmonių, kurių čia neįtraukiau: Antonio / Milk; Rimantas / Milk
 3. dizainologija.lt – vėl gi, komunikacija, tik dar siauresniu profiliu, apie identitetus, logotipus ir kt.
 4. bakas.lt – idėjinis kolega ir MyHero treneris Ignas rašo apie vyriškus reikalus, šeimą, gyvenimo būdą ir aišku sportą. Itin paprastai ir žemiškai.
 5. darauble.wordpress.com – reikia tiesiog paskaityti. Labai gerai rašo.
 6. daugiauneivirtuve.lt – čia, gal subalansuota moterims, bet yra gerų dalykų apie šeimą, mitybą, tad tinka ir vyrams.
 7. debesyla.lt – Danieliaus “pliurpalai” ir gyvenimiški eksperimentai. Tokie, kokius pamirštame, kad reikia daryti, jei norime neatbukti.
 8. valtininkas.lt – dar kartą apie gyvenimą tik kitokiu kampu.
 9. metasaugti.lt – hmm, moterys rašančios moterims įvairiomis temomis. Jei kas geba skaityti “plačiau”, pritaikys ir nebūdamas moterimi, jei ne – neskaityk :) man patinka, nes visos rašančios iš mano draugų rato ir turi įdomių idėjų.
 10. cnacs.tumblr.com – buvęs reklamos žmogus nupėdino į kavos pasaulį ir turi ką papasakoti. Skanaus.

Užsienio blogų TOP 3

 1. open.bufferapp.com – viskas labai atvirai apie įmonės augimą, plėtrą, kultūrą ir visas smulkmenas, kurios Lietuvoje dar nėra populiarios
 2. stef.io – kūrybininkas inžinierius pasakoja apie gyvenimiškus dalykus, vaikus, jų ugdymą, verslą, žmones, potyrius.
 3. kevanlee.com – įvairūs patarimai ir eksperimentai susiję su rašymu.

Žmonės, kuriuos seku įvairiose platformose

 1. Liudvikas Andriulis – itin ilgų, realių istorijų ir nutikimų pasakotojas. Vieni įdomiausių tekstų ant Lietuvos svieto.
 2. Austėja Landsbergienė / Vaikystės sodas, KMM- švietimas ir šeima iš aukščiau. Geri dalykai.
 3. Gary Veynerchuk – social media, komunikacija, verslas, execution.
 4. Tomas Nemura / Chocolate Agency – aš laukiu, kol jis pradės rašyti, ne tik kalbėti ant scenų. Nes užtenka perskaityti trumpus jo postus ar darbo skelbimus ir suprasi, kaip galima bet ką pasakyti įdomiai. Matyt, taip yra dėl to, kad daug bėgioja, kaip ir aš.