MyHero! Kaunas: Bendruomenė, Kuri Keičia(si)

Jo… Atėjo laikas papasakoti, tai, ką jau kuris laikas su Kauno MyHero! komanda rezgame. Nežinau ar tai į gerą, bet pokyčiai būtini.

Bendruomenė, kuri keičia(si)

Prieš 2 savaites pasakojau apie klystkelius ieškant bendruomenės. Apie tai, kaip žiūrėjau ne ten kur reikėjo. Ir apie tai, kaip gera suprasti, kad jau yra dalelė tos bendruomenės aplink ir joje labai faina. Tad gal pasikartosiu, bet priminsiu – MyHero! veikloje, mano veikloje bendruomenė yra esmė. Tai viso ko pagrindas, kuris veža mus pirmyn. Man žmonės svarbūs.

Su MyHero! buriame žmones, kurie nori keisti(s). Juos jungiame, kuriame bendruomenę. Tokią bendruomenę, kurioje būtų faina ir kuriai ne tik patiktų MyHero! vertybės, bet gal net dalį jų laikui bėgant pradėtų sėti savyje. O jos paprastos:

 • paprastumas
 • sąmojis
 • blaivybė
 • pastovumas
 • sąžiningumas

Man MyHero! bendruomenė, tai grupė žmonių, kur vieni kitus pažįsta ir turi ne tik bendrumo jausmą, bet ir panašią kryptį: norą keistis bei norą padėti keistis kitiems. Is it possible?

Kaip žmonės keičiasi: 3 elementai

Nuo ko iš vis prasideda pokyčiai? Greičiausiai nuo daug ko. Tačiau pas mus beveik visada jie prasideda nuo sporto. Intensyvaus ir linksmo. Pradėjus sportuoti žmogaus sąmoningumas po truputį kyla ir kažkuriuo metu jam pasidaro įdomu, kiek jis teisingai sportuoja, kiek geras jo krūvis, kur reikėtų pasitemt ar atleist vadeles. Po kurio laiko atsiranda ir mitybos klausimų, o galiausiai išlenda ir daugybė klausimų sau, dėl to ką veiki, ką nori veikti, kur nori eiti ir t.t.

Liūdna, bet per tuos metus, kol gyvuojame Kaune, sugebėjome išpildyti tik pirmąjį MyHero! komponentą – sportą. Antrasis (mityba) ir trečiasis (sąmoningumas) liko kiek pamesti, primiršti. O kaip jau rašiau, noriu, kad mūsų bendruomenei šie elementai būtų ne tik aktualūs, bet padėtumėme juos ir užpildyti. Tad teks keistis. Ir gana stipriai. Žemiau yra MyHero! planas liepai, kuriame matosi tik tai, kas bus papildomai, be mūsų kasdienio sporto. Bet žinok, čia tik pradžia.

MyHero! Kaunas, Liepa

Jei trumpai:

 • darysime dvejus pusryčius su mankšta šeštadienis (tikėkimės gero oro)
 • Ignas Bakėjus užsuks pas mus papasakoti apie motyvaciją ir jaukiai pabūti Kauno bendruomenės rate
 • Aušra ir nauja jos porininkė Laurita (apie kurią dar išgirsite) darys du praktinius vakarus su RAW maisto gamyba bei Aušra su Lile pagaliau padarys užsiėmimą apie begėdį cukrų!
 • Kūno analizę, svėrimus, kuriuose gal bus ne tik Aušra, bet ir Laurita, darysime kiekvieną antradienį ir kuo daugiau pasakosime kaip iš to pasidaryti išvadas bei kur judėti.
 • Ir dar, penktadieniai su protingais filmais po atviru dangumi – who’s in?

Kaip žmonės gali keisti: geri darbai vasarai

Keistis yra viena. Padėti keistis yra kas kita. Minėjau, kad aš matau tokią bendruomenę, kuri ne tik geba, nori keistis patys, bet ir prisideda prie kitų pokyčių. Ir mano manymu, vasara yra tam tobulas metas! Su Aušra ir Mindaugu ilgokai ieškojome, kam mes ir bendruomenė galime pagelbėti, kaip galime padėti kitiems. Variantų radome X+n, priežasčių kodėl reikėtų koncentruotis vienur ar kitur – dar daugiau. Tačiau apsistojome ties viena, manau kertine, idėja, kuri ilguoju laikotarpiu gali įnešti dar daugiau teigiamų pokyčių.

Klausiau Begikai.lt radijo laidos, kur jos autorius Tomas kalbino per 20 dienų nubėgusį 20 maratonų Nerijų, bėgantį švietimo vadybininką, Demokratinės mokyklos idėjininką. Ten išgirdau, kaip Nerijus su komanda iš mokinukų surinko 600 lapelių su idėjomis, norais, kaip galima padėti toms mokykloms. Pagalvojau, kad – “Wow! Va čia ir pasidarys aišku, kaip konkrečiais darbais, o gal pirkiniais galėtume padėti.” Tačiau, kai pašnekinau Nerijų, jis truputį atvėrė akis ir parodė, kad problema ne čia, ne daiktai, ne pirkiniai. Problema yra ta, kad mes, aš, jūs, mokytojai ne(be)mokame klausytis. Išklausyti jaunų žmonių, kurie kurs ateitį. O kai šis procesas nevyksta, atsiranda daugybė problemų.

Kurį laiką galvojau, kuo tai susiję su MyHero!, su bendruomene ir ar tikrai čia ta vieta, kur galime ir norime padėti. Čia supratau vieną – bendruomenės pagrindas ir yra bendravimas (aktyvus klausymas ir kalbėjimasis). Valio!

MyHero! bendruomenė, gerai darbai

Tai kaip mes padėsime, kad to bendravimo būtų daugiau? Paprastai! Paremsime žmones, kurie rūpinasi švietimu, bendravimu. Paremsime Demokratinę mokyklą. Suteiksime jiems dar daugiau jėgų daryti visus gerus darbus mokyklose ir diegti metodikas ugdyti moksleivius dar greičiau. Efektyviau. Žodžiu You say what?

MyHero! Kaunas abonementas – Parama Demokratinei mokyklai

Soriukas, bet tokio nebus. Ir įdomiausia dalis, kad jau nežinau kiek klausimų gavau iš sportuojančių – “Ignai! Tai kada galėsiu susimokėti už sportą?! Kur abonementai?“. Liepą, deja, bet abonementų įsigyti nepavyks. Viskas vyks daug paprasčiau. O kartais gal ir kebliau. Bet darysime šitaip – apmokėjimas vyks už kiekvieną treniruotę. Ir geriausia dalis ta, kad pusę visų surinktų pinigų atiduosime Demokratinei mokyklai! How cool is this! Va čia, manau, ir yra bendruomenės jėga!

Kiek kainuos MyHero! treniruotės liepą Kaune

Pradėkime nuo naujokų. Jiems, kaip visada, nekainuoja niekas, nes gi reikia paragauti ir pamatyti, kur čia įsiveli, taip? Taip.

Kiekvienai eilinei treniruotei skirk nors 2 eurus. What? Ką reiškia “nors 2 eurus“? O gi tai, kad kiek, ir net kada, mokėti rinksiesi pats. Pasportavai, atidavei visą save treniruotei, pasiėmei super emocijų, pabendravai su žmonėmis, pasiklausei ką šiandieną valgyti ir tada spręsk – ar šitai verta tik 2 eurų? Gal daugiau? O dar žinai, kad pusė pinigų visi kartu padovanosime super svarbiai idėjai – jaunųjų asmenybių formavimui.

MyHero! Kaunas, vertė

Kaip ir minėjau, mūsų sąžiningumas yra mūsų vertybė, tad kiek mokėti, kada mokėti – rinkis pats. Gal nori mokėti už trenoruotę iš kart po jos. Gal nori mokėti už visą savaitę. Gal treniruotei ir aukai šiandien nori skirti 5 eurus. O gal nori mokėti tiek kiek mokėdavai seniau. Aš to nežinau, Aušra to nežino ir šį mėnesį tebūnie tai tavo sprendimas. Mes darysime tik tai, kad kiekvienam užsukusiam pas mus būtų gera, o einant namo – dar geriau! Stengsimės nuoširdžiai, taip kaip tai darome nuolatos.

Džiaugsimės surinkę tiek, kiek surinksime, bet labiausiai džiaugsimės tuo, kad pusę surinktų pinigų atiduosime dar geresniems darbams daryti!

Kiekvienos savaitės sporto grafiką rasi mūsų bandruomenės facebook grupėje – MyHero! Kaunas.

MyHero! Kaunas komanda ir pokyčiai

Ši dalis yra aktuali tik seniau su mumis sportuojantiems ir žinantiems, kad prieš kurį laiką mūsų senosios komandos keliai išsiskyrė Astai ir Gediminui palikus mūsų MyHero! komandą (juos visada galima rasti Jonavos g. 254 arba Insanity Lt Kaunas grupėje). Su šiais pokyčiais MyHero! Kaunas sąstate likome , Aušra ir Mindaugas. Sigita ir Inga, bent jau kuriam laikui, taip pat yra atsitraukusios, tačiau jas dažnai matysite mūsų treniruotėse, o gal net šalia mūsų trejeto.

MyHero! Kaunas Ignas ir AušraTokie mūsų nuotykiai sujungia Vilniaus ir Kauno komandas daug artimiau, tad liepą dažniau matysite trenerius ir iš Vilniaus komandos:

 1. 07/13 Bakas prisijungs prie mūsų per Game Day trečiadienį
 2. 07/19 Alanas darys įvadinę treniruotę naujokams, kur bus abstu sąmojo ir pratimų paaiškinimų
 3. Ir, kadangi Alanas nuolat trypčioja ir prašosi pravesti savo boksą, 07/28 – jis vėl bus su mumis ir bus Kumsčiasmūgis

Manau, kad tiek. Klausimai – komentaruose (arba ignas@dombrauskis.lt, arba facebook)

Ačiū, ne tik už tai, kad esi kartu, bet ir už tai, jog radai laiko perskaityti šį tekstą. Nuoširdžiai.