Kodėl aš esu MyHero! dalis

Ne kartą esu rašęs apie MyHero! bendruomenę tiek čia, tiek facebook’e. Minėjau, kad mes ją kuriame (buriame) įtraukdami 3 elementus, kuriuos pereiname palaipsniui: pradžioje sportas, tada mityba, o galiausiai ir sąmoningumas.

Pastarajam, sąmoningumui, yra labai svarbus vienas paprastas klausimas – “kodėl“? Jį gali užduoti sau bet kada. Tiesiog panaudok jį tam, kad apsidairytum, pažiūrėtum ar gyveni automatu, ar visgi jauti kas čia vyksta ir kuria linkme eini.

Šįryt uždaviau jį sau ir pa(si)klausiau – “kodėl aš esu MyHero! dalis? Kas mane čia verčia tiksėti ir stragsėti?“. Manau, kad šį bei keletą papildomų klausimų užduosiu ir kitiems mūsų treneriams, komandai, bendruomenei. Pamąstymui, susivokimui ir pasidalinimui su tais, kurie kartu sportuoja, auga.

O mano atsakymai va tokie:

  1. Aš čia dėl žmonių! Dėl galimybės padėti jiems: keistis, augti, ieškoti savęs.
  2. Aš čia ir dėl savęs. Augu su kiekviena treniruote, nesvarbu ar ją vedu ar pats sportuoju. Augu su kiekvienu pasiruošimu treniruotei.
  3. Aš čia, nes man sportas nėra atskiras gyvenimo elementas. Man tai detalė iš visos puzlės, be kurios paveikslėlis nebūtų pilnas.
  4. Aš čia, nes man be galo smagu ir vesti, ir sportuoti mūsų treniruotėse. Pas mus gi kiek kitaip: linskma, jauku ir sunku. O svarbiausia – niekada nebūni vienas!

Aišku yra ir kitų smagių detalių – manęs įdėmiai klausosi, klausinėja, ploja, šypsosi ir duoda penkis! Plius, žmonės bendrauja tarpusavy, atsiveda savo vaikus, juokauja ir tūriningai leidžia laiką. Tačiau čia jau tik papildomi bonus’ai prie mano pagrindų.