Kalbink Save ir Pažadink Visus Vidinius Monstrus

Ai, gi ne monstrai čia. Ypač tie, kuriuos nupiešiau. Čia gi Bumbiai. Kaja juos taip vadina, kai tik pamato. Tačiau viduje, kiek giliiau, visvien kažko tokio turime. Kaip Danguolė man pasakė –  “Nu ir prisiveisei tu kirmėlių…”. Taigi,  kad tie Bumbiai per daug patogiai neįsitaisytų reikia juos tiesiog pabaksnoti. Kiek pakrutinti. O gal net normaliai išspirti. Bus matyt.

bumbiai, kalbink save

Mano suvokimu šie gyviai geriausiai bręsta ir auga, kai mes apkiuntame: nebesidairome ką ir kodėl padarėme, mažai ką kvestionuojame ir savo (kitų) sprendimus bei veiksmus priimame kaip savaime suprantamus. Tad mes pamėginsime grįžti ten, kur kartais sutinku Kają, kai ji kokį 37 kartą klausia “Teti, o kur Lilė?”.

Būk Laisvas. Nuo Savęs. Kalbink Save

Mėnesį laiko kalbėsimes su savimi. Tyliai. Garsiai. Who cares… Svarbu, kad tie pokalbiai liktų ne tik galvose, bet ir ant popieruko. Kurį in the end, jei norėsi, galėsi išmesti. Čia nei bandysim išmokti kažką naujo, nei pasidaryti šimtą kartų efektyvesniais. Šį kartą pabandysim pasijusti gyvesniais. Apdairesniais. O gal net pagalvoti – “Nu blyn, ar tikrai man reikėjo visą šią savaitę, kasdien, būti tokiam (-iai) fuckin’ surūgusiam (-iai)?

Kiekvienas iš mūsų turim melejoną darbų kasdien. Laiko, deja, tos pačios 24 valandos. Tad viską darysim itin paprastai ir ganėtinai greitai. Tai atrodys taip:

  • kiekvienam klausimui ne daugiau 20 minučių. Nėra ko per giliai kapstyt.
  • kas bus sugalvota – turi būti užrašyta! Sau, slaptai, bet kaip. Bet užrašyta.

28 x 1: Paprasti klausimai, tikriems atsakymams

Kalbink Save

Pirmos savaitės meniu sudėliojau aš, tačiau toliau, manau vyniosimės visi kartu, bo kartais labai gerai išgirsti klausimų iš šono, apie kuriuos nė nepaglvojei, bet juos uždavęs pasijusi kaip koks Tomas Sojeris su didžiule lazda slampinėjantis po mišką ir netyčiukais radęs skruzdėlyną. Savo ūgio. Ir tu tik bac su ta lazda į jų gyvenimo sūkurį ir visas tuntas skriuzdėlių akimirksniu lekia pas tave. Dabar jau atlaikyk!

Pirma savaitė:

  • Ką aš šiandieną nuveikiau? Jei tai kartočiau ir ryt? Ir poryt? Is it worth?
  • Jei galėčiau padaryti tik vieną dalyką per šį mėnesį – kas tai būtų? Kodėl?
  • Ar aš nori, kad mano artimieji geriau jaustųsi? Ką dėl to šianideną (kasdieną) padariau?
  • Už kuriuos dalykus šiandien aš pasakiau ačiū? Kad ir sau. Jei tokių 0 – už ką vertėjo pasakyti?
  • Kuris iš šiandiens darbų man atnešė daugiausiai džiaugsmo. Why?
  • O jeigu aš nusprendžiu, kad šią savaitę aš darau tik tai ką aš noriu daryti – kas tai būtų? Kiek tai toli nuo realybės?
  • Sekmadienis. Greičiausiai, nė vienas iš mūsų nebuvom bažnyčioje. Bet ten, per mišias, būna viena gera 30 s akimirka, per kurią žmonės vieni kitiems linki ramybės. Nuoširdžiai ir / ar nevisai. Bet kada paskutinį kartą aš turėjau ramybės akimirką. Tos kur – pff… lafa… nothing to do… nowhere to run… nothing to think about… just be.

P.S. Visi klausimai gali būti tik tavo. Šitų, jei jie nieko neduos – neimk.
P.S.2 Startas šiandien 08/15.