ignas dombrauskis

ignas dombrauskis

Tai kai tu nerealus, kad užsukai čia, į mano blogą. Džiaugiuosi, kad ieškai kažko daugiau ar kažko naujo, smalsauji ir mokaisi. Paspausk už tai sau dešinę! Kadangi viskas, ką parašiau žemiau yra apie mane ir apie tai kuo gyvenu, tad praktinės naudos vargu ar rasi. Tad kol nevėlu, gal spustelk čia ir paieškok kažko vertingo? :)

Aš, Ignas ir Dombrauskis

Visi mes panašūs, bet visi ir skirtingi. Kaupiame savo patirtis, kuriame ir gyvename skirtingose istorijose. Aš savąją irgi kuriu. Tai darau ieškodamas ir eksperimentuodamas, domėdamasis ir mokydamasis. Kiekvieną kartą atradęs kažkokią kryžkelę ko ieškoti toliau ar ką pabandyti dabar – žvilgtelių į keletą pagrindinių savo gairių:

  • Ar man tai bus įdomu? Jei bandau daryti tai, kas man nepatinka, pavyksta pajungti tik 10-30 proc. savo proto ir jėgos.
  • Ar kursių vertę sau? Kitiems?
  • Kokia šeimos vieta yra kiekvienu atveju? Ar ji bus nr. 1?
  • Ar laiką naudosiu protingai? Jis nėra begalinis.
  • Tikiuosi, kad bus linksma!

Kaip matai, jos yra labai paprastos. Ir šias papildau bendru savo požiūriu, kaip ant svieto sudėlioti reikalai: viskas sukasi apie žmones. Taip, bent mano akimis, viskas čia yra būtent taip. Jei nori, kad tau sektųsi, reikės išmokti su jais bendrauti.