Ar Tikrai Blogerių Savireklamos Savaitė Duoda Tai Ko Susirinkom?

Taip jau gavosi, kad nepamenu, kokį lietuvišką tinklaraštį pastaruoju metu skaičiau. Ir nežinau kodėl. Gal su savo žaidimais labiau pabėgau į knygas. Gal aš tiesiog tamsuomenės žmogus. O gal dar kas. Nesvarbu. Įdomiau, kad į dabar vykstančią blogerių savireklamos savaitę galėjau pažiūrėti ne tik pro pirštus, bet ir iš kito kampo. Ir kaip manai, ką pamačiau?

Realiai nieko įspūdingo. Tiesiog tas pats, kaip ir kasmet – kalnai nuorodų. Daug abstrakčių aprašymų kodėl vieni blogai atsidūrė sąrašuose, kodėl kiti ne. Keletas žemiškų ir nuoširdžių komentarų apie tuos, kurių tekstai patinka. Ir dar koks Užkalnio keiksmažodžių kratinys. Tik man trūksta kitos medalio pusės.

Ši Rokiškio išmanyta ar parnešta savaitė, kaip suprantu, skirta parodyti, kiek ant savo svieto turime blogų, kuriuos įdomu ir verta skaityti. Kad ir subjektyviai. Dar parodome, kad blogosfera neketina dingti bei joje vis atsiranda naujų rašiklį ar klaviatūrą mėgstančių rašytojų. Tačiau apart to, kad patys reklamuojame vieni kitus, nieko nerandu apie savireklamą. Nič nieko!

Nemačiau, kad nors vienas blogeris pasakotų, kaip jis rezga tuos tinklus, kad būtų paminėtas bent kas antrame bloge per šią savaitę, kaip kokia Viktorija su Daugiau nei Virtuve. Visi bijo atversti savo kortas naujokams? O gal galvoja, kad jie nieko įdomaus nedaro? Nežinau.

O gal visgi galėtume surinkti savo gerąsias patirtis į vieną vietą? Pa(si)pasakoti, kas kam veikia, kur niuansai? Gal rado ką naujo?! Taip, tikiu, kad ši savaitė įgautų didesnę prasmę ir naudą. M?